Poptávka

Pro aplikátory

Cementová stěrka pro široké využití - s vysokou pevností, pružností a životností

Vyberte si

Nekonečno vzorů a barev

Neotřelý look co nikdy neomrzí, nekonečné možnosti využití a množství odstínů.

Můžeme si zavolat hned a za 14 dní máme hotovo, nevěříte? Zavolejte nám

Jak objednat realizaci

Objednání a realizace stěrky probíhá celkem rychle. Ideální je návštěva našeho showroomu, ale jde to i po telefonu či mailu. Ke zpracování nabídky potřebujeme pár fotek současného stavu zdí a přibližné m2, které se budou realizovat. Je však třeba si uvědomit, že stěrky jsou tenkovrstvé dekorační materiály a je tedy nutné připravit perfektní podklad v případě, že výsledek má být 100%.

Školení a prodej materiálu

Pro firmy, které by měly zájem pracovat s našimi produkty jsme schopni zpracovat nabídku na materiál nebo uspořádat praktické školení. Školení je možno uspořádat v předem domluveném termínu na konkrétní produkty (maximálně 4). Školení je placená služba a jeho cena se stanovuje individualně. Obecně však platí, že podmínkou ke školení je nákup materiálu v odpovídajícím množství.

Katalogy

Spojení kreativity a omítek Viero je klíčem k jedinečnému designu! Omítka je více než jen barva, struktura společně s hrou světla a stínů mohou často vytvořit neopakovatelnou atmosféru okamžiku a vdechnout originalitu každému interiéru.

Katalog Acido (PDF)

Katalog Lixio (PDF)

Katalog Viero (PDF)

Katalog Rasico (PDF)

Katalog Microtoping (PDF)

Katalog Purometallo (PDF)

Chcete s námi spolupracovat?

Kromě práce vám umíme dodat i jen materiál, abyste si mohli udělat tu nejkvalitnější stěrku svépomocí. Stačí nám jen když nám tu necháte váš e-mail a obratem vám přijde link na video návody.

 • Zrealizujeme zakázku

  Kompletní zakázka během pár dní, objednání a záloha ca 2-3 týdny předem.

 • Dodáme materiál

  Připravíme materiál přesně na míru. Většina produktů je skladem. Probarvujeme do druhého dne.

 • Připravíme vzorek

  Příprava vzorků je placená služba, mnohdy však naprosto zásadní k získání zakázky. Barevné vzorníky lze půjčit oproti záloze nebo koupit.

 • Poradíme s aplikací

  Realizujete s materiálem od nás? Poradíme po telefonu. Za poplatek lze vyslat na zakázku technika.

Setkáme se online nebo osobně?

Nejrychlejší cesta jak začít spolupracovat je domluvit si videohovor, ukážeme vám showroom, vy nám zase popíšete představu a za pár dní může být hotovo.

v Praze – Letňanech

Napište nám